Rybki do łowienia zabawka dla dzieci - sklep, specyfikacja, cena, opinie

Połów ryb nie musi być jedynie pasją dorosłych. Pokazywanie jej zalet oraz świetnej zabawy z tym związanej może rozpocząć się już od najmłodszych lat. Najlepiej jest zrobić to poprzez grę, polegającą na zauważaniu rybek do łowienia. Możesz kupić taką interesującą zabawkę nawet bez wychodzenia z domu, korzystając z szerokiej oferty sklepu internetowego z zabawkami. Jak dobrze wiadomo, nie ma lepszego sposobu na spędzanie czasu z całą rodziną niż zajęcie się świetną grą. Rozgrywki zręcznościowe mają to do siebie, że doskonale bawią się przy nich zarówno dzieci, jak i dorośli.

Rybki do łowienia zabawka dla dzieci
obrazek prezentujacy

Rybki do łowienia zabawka - dlaczego warto?

Oprócz tradycyjnych gier planszowych w wyposażeniu domowego kącika zabaw powinny znaleźć się również takie propozycje, które pozwalają na doskonalenie koordynacji wzrokowo ruchowej. Doskonałym przykładem takiej zabawki są rybki do łowienia, dostępne w kompletnym zestawie. Zawiera on elementy wiernie odwzorowujące wygląd kolorowych rybek, które tylko czekają na złapanie! Warto skorzystać z takiej okazji, mając na uwadze przede wszystkim to, jak świetna jest to zabawa dla całej rodziny, pozwalająca na zacieśnianie więzów.

Rybki do łowienia zabawka - specyfikacja

Każdy mały wędkarz powinien wiedzieć, że do połowu rybek należy się odpowiednio przygotować. Z tym zabawkowym zestawem wędkowanie stanie się jasne jak słońce. Na samym początku zabawy należy umieścić drewnianą planszę na stabilnym, płaskim podłożu. Możecie grać na stole lub na podłodze - wszystko zależy od dostępności miejsca, a także pomysłu dziecka inicjującego zabawę. Każdy gracz otrzymuje również swoją wędkę, wyposażoną w praktyczny magnes. Podobny magnes znajduje się w każdej rybce, dzięki czemu łowienie jest bardzo proste.

Rybki do łowienia zabawka - cena

Łowienie rybek to prawdziwa frajda dla całej rodziny, która może przerodzić się w długie godziny gry. Zasady rozgrywki są bardzo proste, dlatego już przy pierwszym zetknięciu z grą wszyscy zawodnicy mogą zastosować się do zaleceń w praktyce. W odniesieniu do ceny całego zestawu jest to bardzo atrakcyjna propozycja, dzięki której można skutecznie wzmacniać zdrowego ducha rywalizacji u najmłodszych. Cała rozgrywka odbywa się na czas, co sprawia, że dzieci uczą się skutecznie koordynować swoje ruchy, tak aby w rezultacie otrzymać jak najlepszy wynik.

Rybki do łowienia zabawka dla dzieci - opinie

Na prezent moim zdaniem - super opcja. Zajmuje dzieci na bardzo długo, mimo że wydaje się, że to po prostu drewniana plansza drewniane wędki i nic takiego. A jednak robi robotę dobrze.


Malwina

Dzieciom bardzo się podoba. Bawią się między sobą przez długi czas. Czasem chcą żebyśmy im wlączali stoper i wtedy to dopiero jest jazda. ryby jakby mogły to by latały


Stanisław

KUPIŁAM WNUKOM. wnusie zachwycone, małe rybunie można łowić. może będą jak tata - zapalony wędkarz. tak czy inaczej dobry zakup maleństwa zadowolone i ja też.


Halina

Solidnie wykonany zestaw. Pod względem jakości nie ma się do czego przyczepić. To pierwsza taka zabawka na którą natrafiłem która jest na magnesy a nie jakieś badziewne haczyki których, złapać nie idzie.


Paweł